ГоловнаОстанні новини20 Квітня, 2021р.
 Версія для друку

"ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ"- що треба знати

Опубліковано: 20.04.2021, 09:49

"ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ"- що треба знати

 

        unnamed5616.jpg      Підготовка дітей у шкільних закладах освіти проводиться за тематикою охорони здоров'я та життя дітей і спрямована на виховання у дітей почуття свідомого та обов'язкового виконання установлених правил і норм поведінки при спілкуванні на вулиці з однолітками та старшими за віком людьми, в місцях переходу вулиці, у місцях купання, у відкритих водоймищах; формування вмінь щодо користування вдома газом та електричними побутовими приладами, ліфтом, іграшковими і малими транспортними засобами біля свого будинку тощо.

            У роботі з батьками наголошується на їх особистій відповідальності за виховання у своїх дітей духовного і фізичного здоров'я як основної передумови їх щасливого майбутнього, майбутнього нашої Батьківщини – України. Духовність і мораль батьків - взірець для дітей. Протягом навчального року проводиться планомірна робота за тематикою "Охорона здоров'я і життя дітей". Підсумки цієї роботи підводяться в кінці навчального року під час проведення "Тижня безпеки дитини”.

            Метою проведення "Тижня безпеки дитини" і в цілому навчання і виховання з питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях повинно бути формування у дітей:

        При плануванні заходів з питань підготовки та проведення "Тижня безпеки дитини" слід чітко визначити час i місце їx проведення для кожної з вікових груп та призначити відповідальних. Особлива увага звертається на виконання вимог заходів безпеки для усix учасників "Тижня безпеки дитини" під час практичного відпрацювання дій. Подальша розробка та реалізація планів підготовки та проведення "Тижня безпеки дитини" не носить суворо регламентованого характеру, а залежить від місцевих умов, традицій, природно-техногенних особливостей територій i рівня педагогічної роботи навчального закладу, професіонального досвіду, творчих здібностей вчителів та підготовленості дітей. У загальну частину плану тижня безпеки дитини, як правило, включається:

- урочисте відкриття (урочисті збори дітей, вчителів, батьків із запрошенням представників державних служб допомоги, засобів масової інформації, спонсорів тощо);

 - свята, розваги, вікторини, змагання, комбіновані естафети для дітей, які планують та проводять фахівці та вчителі;

- огляд-конкурс на кращий дитячий малюнок з безпеки життя та здоров'я;

 - зустрічі працівників шкільного закладу, батьків, а також дітей з працівниками служби цивільного захисту, пожежниками, лікарями тощо;

- виставки, огляди-конкурси наочних посібників, ігрового та навчального обладнання, виготовлених власноруч.

         За підсумками роботи районні (міські) органи управлінь/департаментів освіти визначають переможців серед навчальних закладів, подають до обласного департаменту освіти узагальнені матеріали про кращий колективний та індивідуальний педагогічний досвід роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях.

 

Методист кабінету навчального

                   Олександр ОЗЕРОВ


   
Останні новини
17 Червня13:44 Проведення виїзних занять
11 Червня08:06 Проводиться активна підготовка до командно-штабних навчань
9 Червня16:35 Підготовка працюючого населення
20 Травня08:53 Семінар–практикум з питань проведення евакуації закладу при виникненні пожежі
14 Травня12:20 Навчання з питань ПБ
13 Травня13:20 Заняття з функціонального навчання керівного складу і фахівців
5 Травня08:33 Навчання з питань ПБ
30 Квітня11:07 Вебінар "Пожежна безпека та дії під час пожежі"
29 Квітня08:11 Не забувайте про дотримання Правил пожежної безпеки під час Великодніх свят
26 Квітня13:42 Підготовка до командно-штабних навчань
20 Квітня09:49 "ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ"- що треба знати
20 Квітня09:35 ДСНС застерігає
20 Квітня09:28 Безпека життєдіяльності учнів під час карантину
20 Квітня09:16 Засідання комісії
16 Квітня08:55 28 квітня Всесвітній день охорони праці!
Останні новини