ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 135

Останні новини

17 Червня13:44 Проведення виїзних занять
В Миколаївській області організовано проведення виїзні заняття з керівниками (заступниками керівників), посадовими (відповідальними) особами з питань цивільного захисту місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
11 Червня08:06 Проводиться активна підготовка до командно-штабних навчань
Проводиться активна підготовка до командно-штабних навчань, які заплановані на поточний місяць
9 Червня16:35 Підготовка працюючого населення
У Товаристві з обмеженою відповідальністю «АСКЕТ-ШИПІНГ», об’єкт ведення господарської діяльності якого знаходиться в Корабельному районі м. Миколаїв, протягом квітня-травня місяця 2021 року проходила підготовка до спеціального об’єктового тренування на тему «Удосконалення навичок у практичному виконанні заходів щодо дій співробітників підприємства під час виникнення надзвичайної ситуації (пожежі)».
20 Травня08:53 Семінар–практикум з питань проведення евакуації закладу при виникненні пожежі
19 травня, у рамках проведення Тижня безпеки дитини, проведено семінар – практикум з питань проведення евакуації закладу при виникненні пожежі та практичному застосуванню вогнегасників.
14 Травня12:20 Навчання з питань ПБ
13-14.05.2021 року на базі Южноукраїнських територіальних курсів з дотриманням всіх рекомендованих при короно вірусі заходів безпеки, для працівників Товариство з обмеженою відповідальністю «Альянс» та фермерських господарств Арбузинського району
13 Травня13:20 Заняття з функціонального навчання керівного складу і фахівців
Викладачами Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Миколаївської області проведені заняття з групою «Керівники суб’єктів господарювання та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту».
5 Травня08:33 Навчання з питань ПБ
28-29.04.2021 року на базі Южноукраїнських територіальних курсів, з дотриманням всіх рекомендованих при короно вірусі заходів безпеки, для працівників Товариство з обмеженою відповідальністю «Альянс», зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою завідувачем Южноукраїнських курсів М.Чулковим та МВН Южноукраїнських територіальних курсів О.Горбенко проведені навчання
30 Квітня11:07 Вебінар "Пожежна безпека та дії під час пожежі"
28 квітня 2021 року викладацьким складом Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області був проведений вебінар на тему «Пожежна безпека та дії під час пожежі».
29 Квітня08:11 Не забувайте про дотримання Правил пожежної безпеки під час Великодніх свят
Наближається Великдень, щоб свято залишило лише приємні спогади, необхідно дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час його святкування
26 Квітня13:42 Підготовка до командно-штабних навчань
20 - 23 квітня 2021 року Первомайськими територіальними курсами було надано консультаційно-методичну допомогу керівництву Первомайської райдержадміністрації
20 Квітня09:49 "ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ"- що треба знати
Тиждень безпеки дитини - що треба знати
20 Квітня09:35 ДСНС застерігає
ДСНС застерігає: випалювання сухостою - незаконна діяльність, що несе загрозу природному фонду країни, людським життям та оселям!
20 Квітня09:28 Безпека життєдіяльності учнів під час карантину
Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час карантин
20 Квітня09:16 Засідання комісії
16.04.2021 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулось планове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті міської ради.
16 Квітня08:55 28 квітня Всесвітній день охорони праці!
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Цього року він буде проходити під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».
16 Квітня08:48 Консультаційно-методична допомога з організації створення та роботи консультаційних пунктів з питань ЦЗ
Консультаційно-методична допомога з організації створення та роботи консультаційних пунктів з питань ЦЗ
16 Квітня08:40 Безпечна експлуатація електрообігрівальних приладів
З настанням похолодання багато людей використовують для обігріву своїх помешкань електроприлади. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно.
5 Квітня15:27 Кваліфікаційна атестація плавців - рятувальників
05.04.2020 року з плавцями-рятувальниками Южноукраїнського міського рятувального поста була проведена кваліфікаційна атестація
29 Березня16:41 Заходи по протидії короновірусу
Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області призиває дотримуватись правил поведінки та захисту від гострої респіраторної хвороби COVID-19, як на робочому місці так і у побуті.
29 Березня16:30 Ризики виникнення пожеж у весняно-літній період часу
З настанням весняно-літнього періоду зростають ризики виникнення пожеж. Щорічно пожежі у природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу.
19 Березня10:47 Робота в громаді
З керівним складом ЦЗ Братської та Новомар’ївської об’єднаних територіальних громад відбулись зустрічі за участю начальника обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД, завідувача та МВН Южноукраїнських територіальних курсів
19 Березня10:42 Протипожежне тренування
17 березня, за зверненням керівництва Южноукраїнського міського суду, педагогічними працівниками Центру проведені протипожежні тренування.
18 Березня15:52 Підготовка керівного складу з питань цивільного захисту
В залі засідань Снігурівської міської ради відбулося функціональне навчання посадових осіб Снігурівської міської територіальної громади, Горохівської та Широківської сільських територіальних громад
17 Березня13:07 Об’єктове тренування з питань ЦЗ у закладі вищої освіти
В Миколаївському національному університеті ім. В.О.Сухомлинського було проведено об’єктове тренування з питань цивільного захисту на тему на тему: «Дії учасників навчального процесу при виникнення надзвичайної ситуації (пожежа на 2-ому поверсі)»
12 Березня15:34 Прості поради для підвищення імунітету для боротьби з вірусними захворюваннями
Зараз, коли весь світ бореться з епідемією коронавірусу, дуже важливо мати міцний імунітет. Цього можна домогтися нескладними заходами.
Новини
Документи
  Фото
  Відео
   Аудіо
    Оперативна інформація

         Твіт